לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

הרחבת בית

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

מדוע זקוקים להרחבת בית?

הבית מרגיש צפוף יותר בכל חג? הילדים, האחיינים וכל המשפחה באים לבקר ואתם כבר להוטים להרחיב את הנכס שלכם, את הבית הפרטי שלכם או להוסיף חדר נוסף. תנו למאסטרים בשיפוצים להיות חלק במסע שלכם.

איך מתחילים?

הדבר הראשוני שצריך הינו היתר בנייה. זה הוא השלב שמפעיל את כל התהליך, בעצם גלגל השיניים במערכת.
בתהליך זה, אדריכל או מהנדס מבנים יחלו בתהליך בדיקה על אותו בית שברצונכם להרחיב וימליצו על פי הבית לאיזה מידות תוכלו להרחיב עבור אישור שאמור לעבור בוועדה.
אחרי שאכן השגתם את אישור המהנדס ניתן כעת להגיש אותו לוועדה לתכנון מקומי ובנייה ובנוסף אישור על בעלות הנכס, נוסח טאבו.
אתם עדיין איתנו? לאחר קבלת האישור מהוועדה, השלב שלנו נכנס לתמונה. הגיע הזמן להגשים את החלום שלכם למציאות, תכנון השיפוץ בעזרת תוכנית מסודרת של אדריכל ועיצוב פנים.

הרחבת חדר בבית במחיר אטרקטיבי
ניסיון של מעל 20 שנים
הרחבת סלון 

כמה עולה להרחיב בית/חדר? אצלנו הזול ביותר!
עזרה עם היתר בנייה
להזמנות חייגו כעת:
055-970-5879

הרחבת בית והרחבת חדרים
הרחבת בית והרחבת חדרים

מחירים להרחבת בית וחדרים

סוג העבודה מחיר משוער
הרחבת דירה החל מ-3900 ש"ח למ"ר
הרחבת סלון החל מ2400 ש"ח למ"ר
הרחבת בית פרטי החל מ-4000 ש"ח למ"ר
בנייה חדשה של חדר החל מ-3100 ש"ח למ"ר
שיפוץ דירה קומפלט החל מ-3500 ש"ח למ"ר
יעוץ אישי חינם – ללא עלות

 

היתר הרחבה – מה החוק אומר? מעודכן לשנת 2022

אז כמו שהזכרנו למעלה, גלגל השיניים של התהליך זה היתר הרחבה. מה הוא בעצם?
היתר בנייה הוא בעצם אישור מיוחד לפני ביצוע שינויים מסוימים הקשורים במבנה הנכס, בשלבי התכנון יש זכויות בנייה ספציפיות, בעקבות בקשת ההיתר, תוספות הבנייה או השינויים שייעשו בנכס לאחר השיפוץ או הבנייה יהיו תואמים לאותן זכויות שנקבעו ולא יחרגו מהן.
כמו שהוזכר, בקשה לקבלת היתר בניה מוגשת לוועדה המקומית לתכנון ולבנייה, ההיתר הוא מסמך רשמי אשר כולל את תכנית המבנה ואת הפרטים של אנשי המקצוע אשר עומדים מאחורי התכנון, בנוסף ביצוע העבודה והפיקוח. וגם, בהיתר הבנייה נמצאים אישורי הרשויות והגופים הדרושים להשלמת ההיתר.

הרחבת בית פרטי ישן וחדש והרחבת חדרים
הרחבת בית פרטי ישן וחדש והרחבת חדרים

הרחבת חדרים

היתר הבנייה תקף גם להרחבת חדר קיים או לבניית חדר חדש, כל עוד גודל הבית או החדר משתנים, אז לפני שתכנון הבנייה נכנס לתוקף – חשוב לבדוק האם הרחבת החדר או הבנייה אפשריים.
גם פה יש סוגי בנייה שונים, בנייה בגבס, בנייה קלה וכדומה, המחירים בהחלט משתנים לפי סוג הבנייה אבל אתם לא צריכים להיות מומחים גדולים, הצוות המקצועי שלנו ידאג לכם לכל התהליך וגם ליעוץ הבנייה.
תוספת לביתכם יכולה להיות אפילו על גג הבית או מתחתיו, התקנון יכול להשתנות בהתאם לסוג הבנייה הנדרש להרחבת החדר או לבנייה חדשה של חדר אבל אין לכם מה לדאוג, הצוות של מאסטרים בשיפוצים תמיד פנויים לקבל שיחות ויעוץ חינם במספר הטלפון: 055-970-5879

 

שאלות ותשובות

icon

כן! במהלך פגישת הייעוץ שהיא ללא תשלום נבדוק את האפשרות לקבלת היתר עבור הרחבת הבית.

icon

המחירים משתנים בהתאם לסוג הדירה, מחיר עבור ההיתרים, וגם עבור שירותי הבנייה, ניתן לקבל הצעת מחיר במעמד פגישת ייעוץ ללא תשלום.

תפריט ראשי