לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

חידוש מטבחים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

חידוש מטבחים עם המומחים

הדומיננטיות של מטבחים בבתים רבים היא גדולה מאוד, שכן מדובר בחדר הכאוטי ביותר בבית. המטבח נמצא בתנועה מתמדת, וכל אחד מבני הבית נמצא בו במרבית שעות היממה. המטבח זה המקום בו עושים את האוכל, וברוב המקרים גם אוכלים אותו, ומעבר לכך, הוא המרכז של הבית מבחינת המעבר בו, והלכלוך שהוא מייצר. הבעיה שנוצרת בעקבות כך היא הבלאי של המטבח שהוא גבוה במיוחד לעומת המקומות האחרים בבית ולכן, צריך לחדש אותו בצורה יותר תכופה. חידוש מטבחים זה משהו שצריך לעשות אחת לכמה שנים בכל בית, וכדאי מאוד לראות איך אפשר לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר.

חידוש מטבחים

עם השנים, העולם הופך להיות מודרני ופרקטי יותר, דבר אשר משפיע באופן מובהק על כל תחומי חיוני ועל המוצרים והשירותים בהם אנו משתמשים. החלל הביתי בו אנו מתגוררים, עובר במהלך השנים תהליכי התיישנות אשר פוגעים בחיוניות שלו וברמת הפרקטיות שהוא מספק לנו ומכאן הצורך לחדש ולשדרג את המטבח ולהתאים אותו הן לצרכים המשתנים של המתגוררים בבית והן לעיצובים ולמודרניזם המתחדשים כל העת. כיום ישנו מגוון רחב מאוד של חומרים ועיצובים שונים אשר מתאימים לכל סגנון עיצובי כזה או אחר ויסייעו בהשלמת מראה נקי ויוקרתי אשר לא רק שיחדש את המטבח וסביבתו, אלא גם יעלה את ערך הנכס בכמה רמות. 

 

איך מחדשים מטבח?

יש הרבה מאוד דרכים לשדרג ולחדש מטבח והשאלה היא האם עושים זאת בהדרגה או בשלב אחד. למטבח ישנם הרבה מאוד אלמנטים ואפשר לחדש רק חלק מהם, או להפוך לגמרי את המטבח בהליך שיפוץ מורכב. כאמור, האלמנטים הכבדים, היקרים והגדולים הם השיש וכל מה שקשור לצנרת, לארונות ולקלפות, והדברים הקטנים יותר אלו הם מכשירי החשמל, הכיור וכדומה. לכן, כל אחד צריך לחשוב ולראות מה הוא יכול לשפר את המטבח שלו, בהתאם לרצונות שלו ולתקציב שלו. יש כיום המון חידושים במטבחים, ואפשר לייצר מטבחים נוחים ופרקטיים יותר לצרכים שלכם. כך לדוגמה, יש אנשים שרוצים כיריים אינדוקציה, או כאלו שרוצים קלפות במקום הארונות הישנים שלהם. האופציות הן רבות. 

חידוש מטבחים ישנים – איך עושים זאת?

כל מטבח מביא את האתגר שלו מבחינת תוואי, איכות החומרים, נראות ועוד. אין כל ספק שהמטבחים הישנים הם המאתגרים יותר, מכיוון שהם באים עם סטייל עיצובי שעבר זמנו לצד צנרת ישנה ושיש שהוא אינו מעודכן או פרקטי. המטבחים הישנים הם גם לרוב מאוד גדולים ו/או לא מנוצלים בצורה טובה, כך שיהיה צורך בתהליך חשיבה ארוך שבסופו יתקיים שיפוץ מטבח שיביא את השימוש במטבח אל המקסימום. ראשית, שווה להחליף תמיד את השיש ולעדכן אותו, וכמובן להחליף את כל הארונות בכדי להפוך את כל המטבח להרבה יותר נגיש. לרוב יהיה צורך גם בעבודות צנרת ושרברבות והחלפה של כל מכשירי החשמל, לכאלו שהם מעודכנים יותר. יש אנשים שירצו להוסיף אי או נישות שונות, ובכל אופן, יש צורך לבצע את העבודה בצורה מדויקת ונכונה.

חידוש מטבח הינו תהליך אשר יש לעשותו בשלבים ותוך תכנון מוקפד וחשיבה מוקדמת וזאת על מנת להתאים את המטבח לצרכים האישיים של כל אחד. המבטח הינו המחלל המרכזי של הבית, מדובר על מקום בו סועדים כל יושבי הבית, מקום מפגש, מקום שבו ישנו כל העת התרחשויות ובישולים ולכן יש לעצב אותו באופן אשר ישרת את כולם ובמיוחד את מי שאמונים בו על הכנת המטעמים השונים.

מחירון חידוש מטבחים

המחירון של חידוש מטבח הוא משתנה כמובן בהתאם להרבה מאוד משתנים, וזה כולל את גודל המטבח, הבלאי שלו, וכן איכות העבודה והעובדים עצמם. יש הרבה מאוד אלמנטים שאפשר לשפץ, ויש אנשים שבוחרים, לדוגמה, להחליף רק את הארונות ובכך להשיג לוק חדש לחלוטין בעלות שהיא יחסית נמוכה. עם זאת, יש מחירון מובנה וכללי שכדאי מאוד להכיר.

סדר הגודל של החידוש עלות
חידוש בסיסי (חזיתות, ארונות, דלתות) כ-10,000 שקלים
חידוש מתקדם (צירים, צביעות, קלפות, ארונות) כ-20,000 שקלים
חידוש מטבח גדול (חיפוי, צוקל, דפנות, מגירות) כ-30,000 שקלים
חידוש מטבח אולטימטיבי (ארונות, דלפקים, שיש, מגירות, קלפות) כ-40,000 שקלים

 

מהם השלבים בדרך לחידוש המטבח?

לחידוש של מטבח יש כמה וכמה שלבים שכדאי מאוד לעבוד לפיהם כדי לא להתפזר. שלב ההחלטה לגבי אופי וגודל השיפוץ זוהי כמובן ההחלטה הראשונה, שנגזרת גם מעניינים תקציביים. יש אנשים שבוחרים בשיפוץ מינורי ואחרים שבוחרים להפוך את המטבח על פיו. השלב הבא הוא השלב של בחירת הקבלן, שחייבת להיות מדויקת, עם המלצות ועם בטוחות. בהמשך, חשוב לתכנן את המטבח לעילא ולעילא עם אנשי המקצוע ולהגיע למצב בו חושבים כיצד לנצל כל סנטימטר במטבח, ואיך אפשר לשפר את הנראות בצורה משמעותית. לבסוף, מגיע שלב הביצוע, שחייב להיות ללא רבב, במסגרת התקציב ובמסגרת הטיים ליין שניתן על ידי הקבלן, כדי שיהיה ניתן ליהנות מהתהליך עד כמה שניתן. חשוב מאוד להתמיד בשלבים השונים ולא לדלג עליהם ולאחר מכן להתחרט. יש לתכנן את המטבח בקפידה תוך שיתוף והתייעצות עם גורמי מקצוע אשר יעצבו עבורכם את המטבח המושלם לצרכים שלכם ויחדשו את המטבח באופן האיכותי והמקצועי ביותר ולשביעות רצונכם.

מתי כדאי לשפץ מטבחים?

מטבחים כאמור נוטים לספוג בלאי בצורה יותר מהירה משאר הבית, ולמרות זאת, הרבה יותר קשה לשפץ מטבח מאשר להחליף סלון או ריהוט בחדרים. חשוב למצוא את האיזון ולהבין שמטבח יש להחליף בערך כל 10 שנים, גם אם עושים שיפוץ חלקי. זהו אלמנט חשוב בבית וצריך ליהנות ממנו, שכן הוא דומיננטי הן מבחינת השימוש והן מבחינת הנראות הכללית של הבית. מטבח אשר נמצא בפעילות מתמדת לאורך כל היום, סביר כי יישחק מהר יותר ויהיה חשוף לבלאי מורכב יותר אשר יחייב את חידוש המטבח בין אם באופן כולל ובין אם באופן חלקי באזורים מסוימים במטבח שצברו בלאי הדורש את החלפתם. 

שאלות ותשובות

icon

חידוש סטנדרטי של המטבח כולל חידוש ברמת הנראות, הארונות ודלתות המטבח. המחירים הסטנדרטיים לחידוש זה, הינם החל מ־8,000 ש"ח. שימו לב: בתחום זה, השמיים הם הגבול.

תפריט ראשי