לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

עבודות שיפוצים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

למה צריך עבודת שיפוצים?

פרויקט של שיפוצים בבית, עשוי לשנות באופן מהותי את הנראות של הבית. זו הסיבה שלקוחות רבים מתכננים לבד, או באמצעות מעצב פנים מראה חדש לבית.

עבודות שיפוצים בפריסה ארצית
מחירים הכי נוחים בישראל באחריות
היחידים שהתשלום מבוצע ע"י שלבים
אחריות על כל עבודת שיפוצים

ייעוץ טלפוני חינם
055-970-5879

עבודות שיפוצים

מהי עבודת שיפוצים 

עבודת שיפוצים היא ביצוע תמורות בבית אשר ישנו את התכנון הפנימי של הבית. בעל הנכס מעוניין לבצע שינויים כד ליצור בית מרווח ומותאם יותר לצרכים המשפחתיים. לדוגמה אפשר להקטין מעט את הסלון, אם השטח שלו הוא גדול מאד ובמקביל להגדיל את חדר הילדים שממוקם בקיר הצמוד. או לחלופין ביטול של מרפסת שממוקמת צמוד למטבח וכך להרחיב ולהגדיל את שטחו של המטבח. 

יש שינויים פנימיים שמצריכים אישורים נקודתיים כמו הרצון לשבור קיר ספציפי, אשר מצריך אישור של קונסטרוקטור. המהנדס בוחן את התוכניות המקוריות של הדירה כדי לדעת אם מדובר בקיר תומך או בקיר אשר שבירה שלו עלולה לפגום ביציבותו של המבנה. רק אם הקונסטרוקטור מאשר זאת בכתב, קבלן שיפוצים ישבור את הקיר.  

עבודות שיפוצים מסוימות מצריכות קבלת היתר בניה מהרשות המקומית ולכן האדריכל מגיש את התוכנית ומסמכים רבים נוספים כמו דוח של שמאי, חתימות של השכנים שהם לא מתנגדים לכך ועוד. קבלת היתר בניה הוא תהליך ארוך ומייגע ורק לאחר קבלתו בפועל אפשר לבצע את השינוי. 

לפני תחילת העבודות, מסכמים עם קבלן שיפוצים אילו עבודות שיפוצים יבוצעו ובהתאם לכך חותמים על הסכם. במסמך זה יפורטו העלויות, אופן ביצוע התשלומים, סוגי העבודות, לוחות הזמנים וכל נושא מהותי נוסף שבו שני הצדדים אמורים לעמוד בהתחייבויות שלהם. 

איך לבחור קבלן לביצוע עבודות שיפוצים

הדרך הטובה ביותר היא לבחור קבלן שיפוצים שקיבלתם עליו המלצות חמות מאנשים שאתם סומכים עליהם, כמו חברים טובים או קרובי משפחה. אם הם מספרים לכם שמדובר באדם אמין ומקצועי שביצע עבורם עבודות שיפוצים שונות והם היו מרוצים, זוהי המלצה חשובה מאד. קיימת סבירות גבוהה שקבלן זה עובד בדרך זו ולכן יבצע עבודה איכותית בכל מקום.

אחד היתרונות הגדולות של קבלני השיפוצים של מאסטרים בשיפוצים הוא שהם מבצעים סוגים רבים של עבודות ולכן כאשר לקוח מבקש לבצע עבודה זו או אחרת, הם מציעים לו הצעות ייעול שכוללות רעיונות חדשניות שבעלי הנכס לא חשבו עליהם כלל. 

נושא חשוב נוסף הוא העלויות, אם קיבלתם חוות דעת על קבלן שיפוצים שגובה מחירים הוגנים והגונים עבור העבודות שלו וכאשר חותמים אתו על הסכם הוא עומד במלוא ההתחייבויות, כמו עמידה בלוח הזמנים, ביצוע מלוא העבודות שעליהן סוכם וזאת באופן מקצועי, אפשר להיות רגועים ולקדם את התהליך אתו. 

למה דווקא מאסטרים בשיפוצים

נושא השיפוצים כרוך בהתארגנות ארוכה, בעלויות כספיות משמעותיות וגם בהרבה "בלגן". לא אחת הדיירים יוצאים מהנכס וגרים במקום חלופי עד תום השיפוץ ומעבירים את הריהוט והציוד לאחסון אומכסים את הכל עם ניילונים. לכן לקראת ביצוע צעד כה משמעותי פונים למאסטרים כיוון שברור שהם יפנו אותנו לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה שאפשר לסמוך על העבודה שלהם מתחילתה ועד סופה וכמובן לחסוך הרבה הוצאות מיותרות.

שאלות ותשובות

icon

בתחום זה, ישנם עשרות סוגים של עבודות שיפוצים. ברוב המקרים, המחירים יתומחרו לפי סוג השיפוץ. המחירים לעבודות שיפוצים קטנות מתחילות החל מ־4,000 ש"ח.

תפריט ראשי