לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

קבלן בנייה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

קבלן בנייה בוחרים דרך מאסטרים בשיפוצים

קבלן בנייה משמש בפרויקטים גדולים, בנייה מחודשת, עבודות גמר, עבודות שלד, ועוד הרבה. ומהצד האחר, קבלן בנייה גם מתמחה בבנייה קלה, ייעוץ ראשוני ומקיף, וביצוע מטלות גדולות. קבלנות הבנייה הינה מקצוע שבו נדרשת חשיבה יצירתית, ניסיון מקצועי, והרבה תשוקה לתחום. במאמר זה, צוות המומחים של מאסטרים בשיפוצים מספרים הכל על קבלני הבנייה בישראל.

קבלן בנייה עד מפתח
כולל חוזה עם אחריות על הבנייה
החברה המובילה בישראל בנושא זה
לפרטים נוספים והצעת מחיר חינם:
055-970-5879

קבלן בנייה

מהו קבלן בנייה – ומה מטרתו?

קבלן בנייה (או: קבלן בניין) הינו אדם המעסיק בתעודה רשמית שמאפשרת עבודה בתחום הבנייה. קבלני הבנייה אחראים על ביצוע מגוון רב של עבודות בתהליכי הבנייה הראשוניים והמתקדמים: בנייה של מבנים מאפס, הקמה או עבודות תשתית בבניין, הרחבת מבנים, ודברים הקשורים לבנייה. ברוב המקרים, קבלן בנייה הינו עצמאי או בעל חברה מסודרת בישראל. במקרים מסוימים, קבלן הבנייה עוסק בנושאים נוספים – יזמות, תכנון, ויצירה. ללא ספק, קבלן בניין הינו נכס עצום.

מטרתו של קבלן הבנייה הינה להקים מבנים, לייעל תהליכי עבודה, ולמנוע הפתעות מיותרות. במקרים רבים, העבודה דורשת התמצאות בשטח, הריסת מבנים, עבודה עם חומרים מגוונים, ועוד. ברוב המקרים, קבלן הבנייה הינו משמש כקבלן מפתח לכל דבר. קבלן הבנייה רשאי להחזיק פועלים או עובדים מהמניין, וכמו כן גם קבלני משנה תחתיו למטרות סיום העבודה. שימו לב: קבלני המשנה פועלים תחתיו רק במקרים של עבודות מורחבות ומורכבות מאוד. כאשר מדובר בשדרוג או הרחבה קטנה, קבלן הבנייה יחזיק מספר מצומצם של פועלים לסיום המלאכה בצורה הטובה ביותר.

מהו קבלן רשום – מה זה אומר?

קבלן רשום הינו קבלן המוכר ברשם הקבלנים הארצי, מפוקח, ונבדק מדי שנה על ידי מקור חיצוני. ומהצד השני, קבלן רשום נחשב גם כרישיון עבודה לקבלנים החפצים בכך. קבלן רשום הינו רישיון הנמצא בענף הבנייה וכביל גם לענפים המשניים – שיפוצים, בניית שלד, וכמובן בנייה חיצונית. ברוב המקרים, קבלנים רשומים ברישיון 100 ג1, רשאים לבצע עבודות הנדסאיות עד לסכום של 4 מיליון ₪.

במילים אחרות, קבלן רשום הינו קבלן הרשום בפנקס הקבלנים במשרד השיכון והבינוי, חיובי. משרד השיכון והבינוי אחראי על הקצאת רישיונות קבלנים בפנקס הקבלנים הארצי. לא כל אחד יכול להיות קבלן רשום, ישנם תנאים מסוימים, מתודולוגיה שהקבלן המתחיל חייב לעבור, ויכולות ספציפיות. ברוב המקרים, קבלנים רשומים הינם קבלנים ממקצועות שונים עם זיקה לתחום הבנייה והשיפוצים. לדוגמא: אדריכלים, מהנדסים, מנהלי עבודה בתחום, וגם בעלי מקצוע עם רקע וניסיון בתחום.

למה כדאי לבחור קבלן בנייה דרך מאסטרים בשיפוצים?

מאסטרים בשיפוצים הינה החברה המתמחה בשיפוצים, בנייה, שדרוג, והקמה של תשתיות. חברת מאסטרים בשיפוצים מספקת את שירותיה לקהל הצרכנים הפרטי, לקהל העסקי, ולקבלנים משניים. החברה נמצאת בתחום כבר כ־20 שנה עם מאות לקוחות מרוצים, תיק עבודה עצום, ושירות אישי. אז למה כדאי לבחור בקבלן בנייה מטעם חברת מאסטרים בשיפוצים? הנה כמה יתרונות טובים:

  1. שירות אישי ומקצועי – מאסטרים בשיפוצים מתחייבת לספק שירות אישי ומקצועי. השירות סובלני, מסביר פנים, והכי חשוב – מספק תשובות מידיות לכלל השאלות של הצרכנים.
  2. פעילות ברחבי הארץ: בפריסה ארצית – חברתינו מתחייבת לספק פעילות ברחבי הארץ. כלל הקבלנים ואנשי הצוות פרוסים ברחבי ישראל, בפריסה ארצית רחבה וגדולה במיוחד.
  3. הסמכה מקצועית מטעם רשם הקבלנים – כלל אנשי הצוות נמצאים ברשם הקבלנים הארצי, כך שאתם יכולים להסיר כל חשש. אתם נמצאים בידיים טובות, שירות מנצח.

 

בנוסף, חברת מאסטרים בשיפוצים מוכרת בזכות תיק העבודות הגדול, ובזכות הלקוחות הממליצים. אלה הם שלושת היתרונות שלנו בפני המתחרים. השירות האישי והמצוין, הפריסה, ורישיון העבודה. כל אלה הופכים את כל החששות ליתרונות, ללא ספק בכך. בוחרים היום קבלן בנייה דרך מאסטרים בשיפוצים ונהנים מחיסכון אדיר – פחות חששות, פחות סיכונים. לפרטים חייגו – 055-970-5879

תפריט ראשי