לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

קבלן שיפוצים בירושלים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

קבלן שיפוצים בירושלים – בוחרים במקצועניים

העיר הקדושה והעתיקה, ממוקמת באזור יפיפה ומיוער. בירושלים אינכם צריכים להיות אנשי דת על מנת להצליח להרגיש את הקסם השורר בה. הרבה בתים ובניינים בירושלים זקוקים לשיפוץ, וישנם אף אנשים המעדיפים לבנות בית מהיסודות. אם תחפשו בגוגל קבלן שיפוצים בירושלים, תקבלו מספר מכובד של הצעות. אך האם כל ההצעות יהוו בחירה נכונה של בעלי מקצוע טובים ואמינים? התשובה היא לא.
כמה רגעים לפני שבוחרים בשם הקבלן הראשון ברשימה, ישנם כמה דברים שכדאי שנבדוק על מנת להבטיח עבודה מקצועית ובטוחה להרבה שנים קדימה.

קבלן שיפוצים בירושלים

בחירת קבלן בירושלים – איך עושים את זה?

כשמחפשים קבלן שיפוצים בירושלים, נתקלים בהצעות רבות ומגוונות. איך בכל זאת עושים את הבחירה הנכונה ומה הכי חשוב לדעת ולוודא לפני שבוחרים קבלן:
קבלן שיפוצים רשום – זאת אומרת, חפשו קבלן שקיבל רישיון קבלן רשום על מנת שיוכל לעסוק בעבודות בתחום הבנייה. שמו אמור להיות רשום בפנקס הקבלנים, המהנדסים והאדריכלים מטעם רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון.

  • קבלן עם ניסיון עשיר – לשנות הניסיון בתחום השיפוצים והבנייה יש תפקיד משמעותי מאוד. כך תוכלו לדעת שבעלי המקצוע כבר מנוסים ופגשו שלל מקרים ובקשות.
  • אמינות ומחירים הוגנים – לא קשה לבדוק את המחירים בשוק וכדאי לבצע השוואת מחירים כדי לוודא שהצעת המחיר שקיבלתם תואמת את המחיר בשוק.
  • יחסים בין אישיים טובים וזמינות מלאה – לאחר פגישה או שיחת טלפון תוכלו להבין אם ישנה הקשבה, זמינות וסבלנות מצד הקבלן ואם אתם מעוניינים להמשיך ולעבוד איתו.
  • ביקורות טובות מלקוחות עבר – אל תחששו לחפש ביקורות באינטרנט, לקוחות עבר יתנו לכם את ההמלצות הכנות ביותר.

חוזה מול קבלן שיפוצים רשום בירושלים – למה זה חשוב?

חתימה על חוזה הומצאה מתוך צורך אמיתי ומניסיון עבר בתחומים רבים. אנחנו נוהגים לחתום עם בעל עסק על עסקה שבוצעה, על מנת להבטיח ששני הצדדים יהיו מחויבים לתהליך וכן לתנאים להם הסכימו שני הצדדים בעת החתימה. כך בעצם כל צד יכול להגן על זכויותיו ומצד שני מחויב לעמוד בהתחייבויותיו.
חוזה מול קבלן שיפוצים רשום זהו חוזה חשוב ביותר. על שני הצדדים לשאוף להגיע להסכמה אך גם לא להתפשר על הזכויות והתנאים החשובים לו. החוזה קיים גם למקרה ואתם שמים לב להתנהלות הנוגדת את ההסכם או בעת גילוי תקלה משמעותית אשר יש אליה התייחסות בחוזה. במצב כזה, תוכלו לגשת לקבלן עם החוזה והטענה וכך להביא לתיקון ופתרון הבעיה.

מהו המחירון להזמנת קבלן שיפוצים בירושלים?

לפני שמתחילים לעבוד עם קבלן שיפוצים, עליכם לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית. אנחנו מציעים לכם פגישת ייעוץ איכותי ומושקעת בחינם וללא התחייבות. כך תוכלו לעשות את השיקולים הנכונים ביותר עבורכם ולהתייעץ עם מקצוענים בלי הוצאות מיותרות.

תפריט ראשי