לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

קבלן שלד

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

קבלני שלד איכותיים בפריסה ארצית

קבלן הינו מומחה המתמחה בהקמה וניהול של מבנים, בהתאם לחוזה ולתנאים שנקבעו מראש. קבלנים בישראל מוגבלים בגביית היקפים כספיים בהתאם לדרגת הסיווג שנבחרה עבורם. בהתאם לזאת, קבלנים מסוימים רשאים לבצע עבודה הנדסאית, וכאלה שאינם רשאים כלל. במאמר זה, צוות המומחים של מאסטרים בשיפוצים מסבירים מהו קבלן שלד, מה תפקידו, ומהו המחיר לצרכנים.

קבלני שלד מומלצים [רשומים]
עם מחירים נוחים לפי מטר
ניתן להזמין ללא חומר / עם חום
הצעת מחיר טלפונית חינם:
055-970-5879

קבלן שלד

מהו קבלן שלד ומה תפקידו?

המונח ״שלד״ בתחום הבנייה מתייחס למבנה הכללי, לבסיס הקיים, ולתכנון של המבנה. קבלן שלד הינו קבלן רשום אשר אחראי לתכנון והקמת בסיס המבנה, בשפה המקצועית – שלד המבנה. קבלן השלד חייב להיות עם הכשרה מתאימה, ניסיון רב בשנים, והתמחות בתכנון, בנייה, ושיפוצים קלים. תפקידו העיקרי של הקבלן הינה לבנות תוכנית להקמת מבנה בטוח, איכותי, עמיד, ומודרני. בהתאם, קבלני שלד חייבים לקחת בחשבון מספר רב של תנאים: מיקום המבנה, הסביבה, דגשי הבטיחות, ועוד.

ברוב המקרים, קבלן שלד יזדקק לשירותים חיצוניים, שירותי קבלנות משנה, ובעלי מקצוע איכותיים. לדוגמא: בודק קרקעות, קבלני משנה, יועצי בטיחות, ועוד הרבה. במטרה לבנות את השלד האיכותי, קבלן השלד לא יבחל באמצעים. תפקידו הנוסף של קבלן השלד, היא לוודא ששלד המבנה עומד בסטנדרטים המודרניים בתחום הבנייה. מדובר בעבודה עם חשיבות רבה, עליונה ככל האפשר, ולכן כדאי לבחור בקבלן המוכר בפנקס הקבלנים הרשומים. בחרו בצורה חכמה, נבונה, ואידיאלית.

איך בוחרים קבלן שלד בצורה נכונה?

קבלן שלד הינו קבלן המתמחה בהכנת המבנה, בהכנת תוכנית העבודה ההתחלתית. לבחירתו של קבלני שלד יש חשיבות רבה, משקל גדול מונח על כתפיו. לפיכך, כדאי ומומלץ לבחור בקבלן מקצועי, איכותי, ועם הסמכות המתאימות לעבודה. ניסיון הוא חלק קריטי בתהליך, ללא ספק בכך. בחירת קבלן נעשית בצורה רצינית, קפדנית, ועם מספר פרמטרים לבחירה:

  1. שירות אדיב ומקצועי (יחסי אנוש גבוהים) – בראש ובראשונה, היו בני אדם לפני שאתם בעלי מקצוע. השירות האדיב, הסבלני, והמקצועי, הינו חשוב מאוד. כלקוחות, תרצו לקבל שירות אדיב ומשמח. לפיכך, כדאי ומומלץ לבחור בקבלן עם שירות מצוין. ניתן לבדוק זאת על ידי שיחת הטלפון הראשונה, קריאת ביקורות וחוות דעת בונות, ולפעמים, תחושה.

    *מומלץ לבחור בקבלן שלוקח את הדברים ברצינות, אשר קפדן לכל פרט קטן או שולי.
  2. רקורד חיובי ותיק עבודות גדול – כדאי לוודא את הרקורד וההיסטוריה של הקבלן. האם הרקורד הינו חיובי? או שהוא שלילי? כדאי לוודא שמדובר ברקורד חיובי אם עבר מצוין. בנוסף, תיק העבודות יספק לנו תמונה משוערת אודות הלקוחות הגדולים, איכותה של העבודה, והצלחות בתחום. ללא ספק, בדיקת תיק העבודות והרקורד הינם חובה.
  3. ניסיון וותק מקצועי – בתחום הבנייה, הניסיון והוותק המקצועי הינם בגדר חובה. הניסיון יהווה חשיבות רבה לבחירה, מקצועיות ומקצוענות באה יחד עם הניסיון. בעת הבחירה, כדאי לבחור בקבלן שלד עם היסטוריה רחבה וארוכה, ניסיון, וכמובן וותק מקצועי גדול. שנות הניסיון יעמדו לרשותנו בפרויקט, זה המקום שבו אי אפשר לקחת סיכונים, צ׳אנסים.
  4. השוואת מחירים – הצרכנים בישראל אוהבים להשוות מחירים, לבדוק את השוק מקרוב. מדובר בתוכנית לא רעה בכלל. בעת בחירת הקבלן, בקשו הצעות מלפחות 3 קבלנים שונים. ביחס לעבודה הנדרשת, בדקו מהי ההצעה המשתלמת ביותר, במה הכי כדאי לבחור. כדאי ומומלץ להתייעץ עם חברים ומשפחה שמכירים את הנושא מקרוב, בפורומים, ובקבוצות.
  5. עמידה ביעדים ובזמנים – לכל אורך הפרויקט, הקבלן חייב לבקר באתר הבנייה. עמידה ביעדים שהוצבו, עמידה בזמנים, אלה הם היכולות שכל קבלן חייב לקחת ברצינות. לפיכך, כדאי לבחור בקבלן שלד שעומד בזמנים שהוקצבו בקפידה. ניתן לעשות זאת על ידי קריאת משוב מהלקוחות, אינטראקציה איתם תטיב. ללא ספק, מדובר בפרויקט חשוב.

 

אלה הם 5 הפרמטרים המובילים לבחירת קבלן שלד מקצועי. בתחילת הפרויקט ועד סופו, כדאי ומומלץ להיות נוכחיים, מעורבים ככל האפשר, ולעיתים גם מעיקים. מדובר בפרויקט חייכם, אל תבחלו באמצעים. היו מעורבים בכל שלב הבנייה, בכל התהליך הארוך והמפרך. היו ערניים תמיד.

הזמנת קבלן שלד – מהם המחירים לצרכן?

קבלן שלד מספק את שירותיו לצרכנים ולעסקים כאחד, במקומות פרטיים, משרדים, ועוד הרבה. המחירים עבור הזמנת קבלן שלד מתומחרים לפי מטר רבוע בלבד. המחירים למבנה שלד הינם החל מ־1,200 ₪ ויכולים להגיע עד למחיר של כ־2,500 ₪ למטר רבוע בלבד. המחירים עשויים להיות יקרים בהרבה אם מדובר בקבלן וותיק עם ניסיון או שם בתעשייה. אלה הם המחירים המשוערים.

לפניכם טבלת מחירים לשנת 2022, אודות בניית מבנה שלד על ידי קבלן רשום:

סוג השירות מחיר משוער למטר בלבד
מהו המחיר עבור הזמנת קבלני שלד רשומים החל מ־1,200 ₪
כמה עולה להזמין קבלני שלד ללא חומרים החל מ־1,000 ₪
מהם התעריפים להזמנה של קבלני שלד בצפון החל מ־1,050 ₪
כמה עולה שלד לבית לפי מטר רבוע החל מ־1,100 ₪

*המחירים משוערים בלבד וניתנים לשינוי, המחירים לצרכן מתומחרים לפי מטר רבוע בלבד.

להזמנת קבלני שלד מומלצים, ייעוץ חינם, או קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, התקשרו עכשיו – 055-970-5879

שאלות ותשובות

icon

העלות לבניית שלד לבית פרטי הינה החל מ־2000 ש"ח.

icon

המחירים משתנים בהתאם לסוג המבנה, והינם החל מ־1,500 ש"ח למ"ר.

תפריט ראשי