לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

רצף

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

רצף לבית מומלץ דרך מאסטרים בשיפוצים

ברוב הדירות בעלי הנכסים מעוניינים בהימצאותם של אריחים על הרצפה ולשם כך הם בוחרים רצף מעולה שיבצע עבודה זו בדירה חדשה או בדירה משופצת, במקום האריחים הקיימים, או מעל המרצפות הקיימות. 

רצף מומלץ לבית/לגינה
ניתן להזמין כולל ריצוף בהזמנה מיוחדת
הדבקה של כל סוגי הריצוף

להצעת מחיר חינם חייגו:
055-970-5879

רצף

מה תפקידו של רצף?

רצף הוא איש מאד מקצועי ומדויק אשר מבצע את עבודת ריצוף באופן איטי תוך ביצוע מדידות תכופות. המטרה שלו היא שכל האריחים יודבקו זה לצד זה בהתאמה מושלמת, תוך שמירה על מרווחים זהים בין אריח לאריח.

רצף איכותי מודע לחשיבות הרבה של מריחת רובה בטיב מעולה בין האריחים, תוך מתן עדיפות לרובה אפוקסית שהיא בעלת עמידות גבוהה וכמו כן שומרת על תוספת של איטום ולכך להצבת פוגות בין האריחים וכך לשמור על המרווחים הללו לאורך שנים.

כיצד לבחור רצף לבית

קיימת חשיבות גבוהה לביצוע הריצוף בבית או במשרד באמצעות רצף מומלץ ייחודי ומקצועי ביותר. הדרך הקלה והנכונה ביותר היא להתייעץ עם חברים או קרובי משפחה אשר ביצעו לאחרונה שיפוץ ולכן הם יכולים לסייע בהעברת מידע על אופן ביצוע העבודה על ידו, הדיוק במדידות, הנחת האריחים במיקום המדויק והתקנת הפאנלים סביב האריחים בגובה של 7 ס"מ בקו בריצוף או בקו הקיר.

אם קבלן ריצוף נדרש לרצף את כל הבית, עליו להקפיד וליצור המשכיות בין החללים השונים בבית ולא ליצור הדבקה של אריחים שנחתכו במקום להמשיך ולרצף אריחים שלמים לכיוון הפרוזדור, המטבח או החדרים. נקודות המפתח בבחירת הרצף היא לוודא כי רצף קרמיקה מבצע עבודות ריצוף על פי התקן, תוך הקפדה על הגימורים ופתיחת החלל.

כאשר רצפים לבית מבצעים עבודת ריצוף בחדרי האמבטיה עליהם לוודא שהלקוח קנה אריחים בעלי דרגת חספוס גבוהה. בנוסף כך עליהם לבצע הדבקה של האריחים, תוך ביצוע שיפוע והנמכה לכיוון נקודת הניקוז כך שהמים יזרמו פנימה לצנרת. 

בזמן עבודה על ריצוף לבית
בזמן עבודה על ריצוף לבית

כיצד לבחור את סוג הריצוף

באולמות התצוגה אפשר לראות היצע גדול מאד של אריחים הן תוצרת הארץ והן תוצרת חוץ מסוגים שונים של חומרים ובכמה גדלים. בנושא חשוב זה חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום הריצוף, עם קבלן השיפוצים, מעצב הפנים או עם נציגי המכירות באולם התצוגה שמכירים היטב את ההבדלים בין האריחים השונים.

אצלנו במאסטרים יש הטבות מיוחדות ללקוחתנו לקנייה של כל סוגי הקרמיקות למינהן עם הנחות משמעותיות

בדירות חדשות רוכשים אריחים עבור הדבקת ריצוף על בטון מוחלק אשר מורחים עליו שכבה של מלט וטיט ולאחר מכן מדביקים על שכבה זו את האריחים. בדירות קיימות אפשר לבצע פעולה של פירוק ריצוף קיים, החלקה ויישור השטח ולאחר מכן הדבקת האריחים החדשים ובמקרים אחרים מבצעים הדבקת ריצוף על המרצפות הקיימות כדי לחסוך באופן משמעותי את העלויות של פרויקט זה.

בבתים פרטיים נוהגים לרכוש משטחי שיש אשר הם בעלי נראות ייחודית. הם קיימים באופציה מרובעת או מלבנית ומעניקים נראות אצילית ויוקרתית לבית כולו. אם רכשתם אריחי שיש עליכם לעבוד רק עם רצף שיש שהוא מומחה בנושא ספציפי זה. 

אריחים מאבן טבעית או מאבן מלאכותית 

האריח הפופולרי ביותר הוא גרניט פורצלן וזאת לאור היתרונות הרבים שלו. הוא בעל דרגת שחיקה גבוהה מאד שנעה בין 7-5 , כמו כן רמת הספיגה שלו היא נמוכה והוא קיים בהרבה מאד גדלים, גוונים ומרקמים יפהפיים. 

כאשר מרצפים עם אריח מסוג זה, חייבים למרוח רובה בין המרווחים ולהניח פוגות ביניהם וזאת כדי שהריצוף יישאר איכותי וללא תזוזה לאורך שנים רבות. 

לעומת זאת כאשר רוכשים אריחים אשר בנויים מאבן טבעית כמו צפחה, גרניט, בזלת, או שיש הגוונים לא יהיו זהים כיוון שמדובר באבן שנחצבה מתוך האדמה ולכן יש בה לעיתים כמה גוונים וטקסטורה יפהפייה. מעבר כך יש באבנים הטבעיות רמת ספיגה גבוהה שאינה פרקטית בחיי היום יום וגם דרגת שחיקה נמוכה. 

רבים מבין בעלי הנכסים מקבלים את ההחלטות בהתאם לפרקטיות ולכן האריח הפופולרי ביותר הוא גרניט פורצלן שרוכשים אותו בגדלים כמו 60 * 60 , 80 * 80 ואף באופציות גדולות יותר. 

מחירון ריצוף

סוג עבודה גודלעלות בש"ח 
הדבקת אריחיםלפי מ"ר 150-100 ₪
פירוק ריצוף קיים לפי מ"ר 80-50 ₪
פירוק ריצוף קיים והדבקת אריחים כולל פינוי מכולה לפי מ"ר 250-150 ₪
מריחת רובה לריצוף כולל עלות החומר בצבע בסיסלפי מ"ר30-15 ₪
הסרת רובה ישנה בריצוף קיים ומריחת רובה חדשהלפי מ"ר 70-30 ₪
ריצוף של מרפסת לפי מ"ר 240-110 ₪
ריצוף של מדרגות עד 120 ס"מ לפי עלות ליחידה120-80 ₪
יציקת בטון מוחלק לפי מ"ר 500-300 ₪
עבודת ריצוף אריחים מסוג גרניט פורצלן 60*60לפי מ"ר 140-120 ₪
עבודת ריצוף אריחים מסוג גרניט פורצלן 80*80לפי מ"ר 160-140 ₪
עבודות ריצוף ע"י רצפים סינים – הסינים ידועים במקצועיות החסרת פשרות שלהם והדיוק, מומלץ לשכור סיני זה מקצר את זמן העבודה לפעמים בחצי וגם חוסך כסף.לפי מ"ר150-180 ₪

להזמנת רצף מומלץ כדאי לבצע השוואת מחירים באמצעות המחירון שלנו.

למה דווקא מאסטרים בשיפוצים 

כאשר אתם פונים למאסטרים בשיפוצים, אתם יודעים שהם יפנו אליכם רק רצפים מעולים, אלו שעוסקים בתחום מדויק זה שנים רבות ויבצעו עבודה מוקפדת ויסודית, עם ביקורות טובות ואחריות. תוך מדידות חוזרות ונשנות לפני ההדבקה של כל אריח וזאת כדי שהעבודה תהיה לא פחות ממושלמת. 

שאלות ותשובות

icon

סינים ידועים במקצועיות ובעבודה המהירה שלהם, בדר"כ ברוב המקרים רצף סיני יבצע עבודה מהירה יותר (פי 3 יותר מהיר) וגם יעבוד בצורה מקצועית

icon

הדבקת אריחים החל מ-120 ש"ח למ"ר במידה ומדביקים על הריצוף הישן

תפריט ראשי