לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

שיפוץ דירה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

שיפוץ דירות איכותי עושים עם המאסטרים

מחפשים שיפוץ דירה? שיפוצים לבית שהוא המקום הכי אינטימי שלנו, חלק מהותי ובלתי נפרד מחיינו אשר בו אנחנו מעבירים את רוב זמננו ועל כן הוא חייב להתאים לאורח חיינו ולשרת אותנו בצורה הכי יעילה שיש. אחת לכמה שנים, כשחל שינוי בחיינו או כשסתם אנחנו מרגישים שמאסנו בעיצוב הדירה הנוכחי, אנחנו שוקלים שיפוץ אשר ישפר את התנאים שלנו בבית ויאפשר מגורים נוחים יותר. חשוב ביותר להגיע לתכנון השיפוץ כשיודעים מה הצרכים ומה הרצונות שלנו וכמובן, מה התקציב שברשותנו.

שיפוץ דירות בליווי אדריכל צמוד
עלויות משתלמות עבור שיפוץ דירות קומפלט או שיפוץ דירות מהיסוד
שיפוץ עבור דירות קטנות או גדולות
תשלום לפי שלבי השיפוץ
ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 64 תשלומים
מגוון מבצעי שיפוץ כולל פגישת ייעוץ ללא תשלום!
מחירים נוחים בכל רחבי הארץ

הצעת מחיר ללא התחייבות
055-970-5879

שיפוץ דירה

מה חשוב לדעת לפני שיפוץ דירה?

שלב תכנון השיפוצים הוא האקוטי ביותר ויכול לקחת כמה ימים או כמה חודשים, בהתאם לשיפוץ המתבקש. בשלב זה שואבים השראה ממקורות שונים וחושבים על הצורה שבה אנחנו רוצים שייראה הבית שלנו לאחר השיפוץ. בהתאם לכך מכין האדריכל או מעצב הפנים מטעמנו או מטעם הלקוח את הסקיצות, לעתים יהיה צורך בסקיצות רבות עד לקבלת התוכנית המתאימה ביותר עבורכם בהתאם להחלטות שונות שיהיה עליכם לקחת במהלך הדרך. בהתאם לסקיצה שנבחרה מכינים תוכנית עבודה שכוללת את כל שלבי השיפוץ כולל העלויות הרכישות ולוח הזמנים, כך מושגת שליטה על התהליך והלימה מדויקת בינכם לבין הקבלן.

יש להביא בחשבון שפה ושם עשויה להיות חריגה בהוצאות אבל סדר הגודל הכספי של ההוצאה שכרוכה בשיפוץ המתוכנן ידוע מראש ואנחנו עושים את כל החישובים על מנת לחסוך ללקוח הוצאות מיותרות ולא מתוכננות. יש אפשרות לרכוש לבד חלק מחומרי הבנייה, או שקבלן השיפוצים יהיה אחראי הן לעבודה והן לקניית חומרי הבנייה האיכותיים בהתאם לידע ולניסיון שלו.

לאחר שבחרתם קבלן שיפוצים, יש לחתום עמו על הסכם הכולל פירוט של כל תהליכי השיפוץ, באמצעות מנהלי העבודה המקצועיים שלנו שילוו את התהליך ויהיו נוכחים בזמן השיפוץ. הסכם כזה מבטיח לכם שקט נפשי בתהליך כאשר כל חריגה מההסכם תצטרך להיות מלווה באישורכם בלבד.

לפני שיפוץ דירה
לפני שיפוץ דירה
לאחר שיפוץ דירה
לאחר שיפוץ דירה

סוגי שיפוץ דירה

ישנם שני סוגים עיקריים של שיפוץ דירה – שיפוץ דירה להשקעה ושיפוץ דירה למגורים.

שיפוץ דירה להשקעה:

שיפוץ דירה להשקעה מבטיח לכם את העלאת ערכה של הדירה הישנה שאותם אתם עומדים למכור או להשכיר. כאשר השיפוץ עצמו לא דורש סכום גבוה והתהליך עצמו אינו דורש זמן עבודה רב מדי וכך לרוב במהלך חודש עבודה אחד אתם יכולים להגדיל באופן משמעותי את שוויו של הנכס, דבר זה עשוי להשתלם לכם כלכלית. 

את ההחלטה במה להשקיע יותר ובמה פחות במהלך השיפוץ, אתם מקבלים לבד אבל כדאי להתייעץ עם קבלני שיפוצים או מעצבי פנים מטעמנו שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר כי ישנם דגשים מסוימים לקביעת השיפוץ הנחוץ. 

שיפוץ דירה למגורים:

לרוב שיפוץ דירה להשקעה למטרת שכירות הוא קוסמטי בלבד שכן גם עבורכם וגם עבור השוכרים, נראות הדירה היא חשובה פחות, שהרי הדירה היא פתרון זמני. אבל לעומת זאת, בשיפוץ דירה להשקעה למטרת מכירה שווה להשקיע בשיפוץ יסודי ועמוק יותר שיניב רווח גדול יותר בזמן קצר.

שיפוץ הדירה מתבצע גם בשל התיישנות התשתיות, לאור הרצון לשנות ולשפר את מראה הדירה הנוכחי, בשל שינוי כלשהו בהרכב התא המשפחתי, שיפוץ של דירה חדשה אשר נקנתה כיד שנייה או דירה שנקנתה מקבלן ועוד. 

כמו בשיפוץ דירה להשקעה גם כאן ההחלטה על סוג השיפוץ והיקפו נתונה לשיקולכם וזה יכול להיות שיפוץ קוסמטי של כמה שינויים קטנים אשר בעיקר ייתן דגש על מראה ואופי הדירה, או שיפוץ עמוק ויסודי של החלפת מערכות שונות בדירה כמו מערכות האינסטלציה ושבירת קירות ושינוי החלוקה בדירה וכו'. 

לאחר שיפוץ דירה
לאחר שיפוץ דירה

בניית תוכנית שיפוץ דירה

תוכנית שיפוצים משלבת בתוכה את כל הפרמטרים הדרושים בשיפוץ הבית ועוזרת לנו לקבל תמונה מלאה של השיפוץ אותו אנו עתידים לעבור כולל ההוצאות המתוכננות. עד לתוכנית הסופית אפשר לייצר גרסאות שונות ונוספות כאשר מהן תיבחר התוכנית המוגמרת והמתאימה ביותר לפי הצרכים והרצונות שלנו. 

כאשר מייצרים תוכנית שיפוץ דירה חושבים על הצרכים שלכם ומעבירים אותם לפרוגרמה המפרטת מה מתוכנן לכל חדר בדירה ואז משרטטים את התוכנית לפי מדידות שנלקחות בדירה על ידי איש מקצוע. לאחר שנבחרה התוכנית הסופית, בונים כתב כמויות הכולל את פירוט כלל עבודות השיפוץ הנדרשות וחומרי הגלם הדרושים לשם ביצוען, כתב הכמויות הוא הבסיס שעל-פיו תקבלו את הצעות המחיר השונות, ולכן עליו להיות מדויק ומפורט עד כמה שניתן.

את התוכנית אפשר לייצר לבד באמצעות תוכנות מחשב המיועדות למטרה זו אבל ההמלצה היא לעשות זאת עם בעל מקצוע או לתת אותה לבדיקה לאדם שיש לו את הניסיון והידע המקצועי כדי לתת לכם דגשים לדברים מסוימים שאולי לא לקחתם בחשבון.

מחירון שיפוץ דירה מעודכן לשנת 2022

סוג השיפוץ כמות עלות בש"ח 
שיפוץ קוסמטי בדירה – המחיר לא כולל עיצוב פנים 1 מ"ר 300 ₪
שיפוץ דירה ממוצעת – המחיר ממוצע למ"ר עבור שיפוץ רגיל עד שיפוץ משודרג 1 מ"ר 750-1,500 ₪
שיפוץ חדר אמבטיה – המחיר עבור שיפוץ חדר אמבטיה משתנה בהתאם לגודל האמבטיה ולסוג האריחים והריצוף שבוחרים קומפלט 20,000-8,500 ₪
שיפוץ מטבח – מחיר מטבח משתנה בהתאם לגמר, הצעת מחיר עבור שדרוג ושיפוץ מטבח היא ללא התחייבות זול עד יוקרתי 100,000-15,000 ₪
חיפוי קיר, חיזוק או בידוד – המחיר לקיר בודד 1 מ"ר 250-150 ₪
חיפוי קיר בלוקים – המחיר משתנה ונהיה זול יותר לפי חללים גדולים יותר 1 מ"ר 350-250 ₪
בניית מחיצה מגבס – עבור מחיצה בודדת – עוד על עבודות גבס 1 מ"ר 300-200 ₪
תקרת גבס – בניית תקרה מגבס המחיר למ"ר לא כולל עיצוב מיוחד 1 מ"ר 350-250 ₪
סגירת פתח דלת ותיקונים – המחיר לדלת, ניתן לקבל מחיר זול יותר במידה ומדובר בכמה דלתות ללא מ"ר 950 ₪
ריצוף בהדבקה – עלות הדבקה זולה ב30% ואורכת חצי מהזמן של פירוק ופינוי הריצוף הישן, יש צורך בקיצור הדלתות והמשקופים בתום העבודה (לא כלול במחיר) 1 מ"ר 250-130 ₪
ריצוף חדש כולל פינוי הישן – מחיר למ"ר ריצוף כולל פירוק הריצוף הישן  1 מ"ר 300-180 ₪
צביעת דירה – צביעה בסיסית עד 2 שכבות 2 חדרים  2,000-1,500 ₪
צביעת דירה – צביעה בסיסית של עד  2 שכבות בלבד 3 חדרים 3,000-1,900 ₪

לעוד פרטים על מחירי שיפוץ של דירות – הכנסו למחירון שלנו

שיפוץ דירה קומפלט – מה זה אומר? 

שיפוץ דירה קומפלט, לעומת שיפוץ דירה באופן חלקי, היא שעבודת השיפוצים נעשית מהיסוד בכל חללי הבית ולרוב כוללת גם החלפת תשתיות חשמל ומים למערכות משודרגות יותר, שינוי מיקום והרכב החדרים ובעצם, יצירת מהפך (חיובי) בדירה. שיפוץ כזה מצריך עבודת תכנון מקדימה הכולל בחירה של בעלי מקצוע הדרושים לביצוע העבודה, הכנת תוכנית תקציב וכו'. ככל שמבצעים תכנון נכון ומדויק עד כמה שאפשר, כך תהליך השיפוץ יהיה חלק יותר ועם פחות בעיות ותקלות.

שיפוץ דירה קומפלט מתבצע כאשר מחליטים לרכוש דירה זולה וישנה ובאמצעות הליך שיפוץ הופכים אותה לדירת חלומות חדשה ומעוצבת, אם לצורך השקעה או לצורך מגורים. או לחלופין כאשר רוצים להפוך את דירת המגורים הנוכחית והמיושנת לדירה חדשה ומודרנית. בכל מקרה, דירה שעברה שיפוץ קומפלט מאפשרת לדייריה ליהנות מתשתיות חדשות ומשודרגות, עיצוב פנים עדכני ואווירה מפנקת.

לפני ואחרי שיפוץ דירה
לפני ואחרי שיפוץ דירה

שלבי שיפוץ הדירה

שיפוץ בית הוא הליך מורכב ורציני שרבים נלחצים ומפחדים ממנו עקב חוסר הבנה ומידע לגביו, כדי לפזר קצת את אי-הוודאות כדאי לדעת מהם השלבים שאותם אתם צפויים לעבור בתהליך השיפוץ, מתחילתו ועד לסופו:

  • שלב ראשון: תכנון מפורט לפי הצרכים והרצונות של בעלי הדירה אשר יהיה הבסיס לתוכנית עבודה מסודרת ויצירת כתב כמויות הכולל את כלל העבודות וחומרי הגלם הדרושים לפי תוכנית השיפוץ. 
  • שלב שני: הריסה ופינוי של אמבטיות, אסלות, מטבחים, קירות, קרמיקות, ריצוף וכו' ופינויים באמצעות מכולה לאתר מורשה.
  • שלב שלישי: החלפת תשתיות ובנייה בהתאם לתוכנית העבודה.
  • שלב רביעי: עבודות אינסטלציה וחשמל.
  • שלב חמישי: איטום, חיפוי וריצוף הדירה.
  • שלב שישי: עבודות טיח / שפכטל, צביעת קירות והתקנות שונות.
  • שלב שביעי: בדיקות עבודות השיפוץ וביצוע השלמות במידת הצורך עם הרכבת כלים סניטריים.
  • שלב שמיני: פיקוח ואישור של כלל עבודות השיפוץ.
 
 

האם אנו זקוקים להיתרי בנייה עבור שיפוץ דירה?

שיפוץ דירה לרוב לא ידרוש היתרים מיוחדים, אלא אם מדובר על שינוי חיצוני של המבנה או על פתחי המבנה, גובה הדירה, או תוספות, לדוגמא במידה ואתם רוצים להרחיב את הבית זה יכול לדרוש שינוי אדריכלי ועל כך יש להתייעץ עם אדריכל עוד לפני היציאה לשיפוץ.

חוזה עבודה עם קבלן שיפוצים

חוזה עבודה הוא הדבר החשבון ביותר כאשר יוצאים לדרך של שיפוץ דירות, לנו בתור חברה עם קבלני שיפוצים מוסמכים ומורשים לביצוע עבודות יש חוזה עבודה מסודר שכולל בתוכו את הניסיון והידע שלנו וגם את לוח הזמנים לביצוע עבודת השיפוצים כולל לוח תשלומים מסודר (בהתאמה אישית) אנחנו בעצם מתאימים עבור כל לקוח לוח תשלומים נוח, ניתן גם לשלם בכרטיס אשראי, צ'קים, העברה בנקאית, אנחנו עובדים עבורכם הלקוחות ולכן חשוב לנו שבחוזה העבודה יהיה את כל מה שאתם צריכים להרגיש בטוחים לפני תהליך שיפוץ הדירה שלכם.

למה דווקא מאסטרים בשיפוצים

תהליך שיפוץ דירה הוא פרויקט גדול ומאתגר שמורכב מתחומים רבים וכדי לעבור אותו בצורה הטובה ביותר כדאי לעבוד עם קבלן שיפוצים מקצועי ואיכותי עם שנים של ניסיון וידע ובעל מיומנויות רבות בתחום השיפוצים כדי שנוכל לתת מענה איכותי, מהיר וכמובן לחסוך ללקוחות שלנו כמה שיותר עלויות.

מאסטרים בשיפוצים מאגדים את השיפוצניקים האיכותיים ביותר בשוק שיבצעו עבודה מעולה וייתנו לכם ביטחון ושקט נפשי במהלך העבודה, תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד והגעה לתוצאות מושלמות בדיוק כפי שחלמתם עליהן.

שאלות ותשובות

icon

עלות של שיפוץ דירה משתנה מקבלן לקבלן, יחד עם זאת נהוג לומר שעלות של החל מ-600 ש"ח למ"ר היא העלות הבסיסית לשיפוץ דירה רגילה

icon

העלות עבור שיפוץ דירה קומפלט בדרך כלל כוללת שיפוץ ייסודי של הבית ומצריכה החלפה של רוב חלקי הבית ולכן ניתן רק לשער כי שיפוץ כזה יכול לנוע בין 60,000 ש"ח לבין 300,000 ש"ח

icon

זמן השיפוץ נקבע בהתאם לתנאים ולחוזה העבודה שמסוכם עם בעל הנכס לפני השיפוץ, ניתן כיום לשפץ בית קומפלט עד 30 ימי עסקים.

תפריט ראשי