לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

שיפוץ שירותים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

שיפוץ שירותים עם המאסטרים

מחפשים שיפוץ חדר שירותים? מצאתם! חדר השירותים הוא מקום אינטימי עבור כל אחד מבני הבית לכן יש חשיבות רבה לתכנן אותו כך שהוא יהיה נוח ונעים במיוחד. 

שיפוץ שירותים במחירים מפתיעים
שיפוץ חדרי שירותים קטנים או גדולים
ניתן להזמין גם שיפוץ הכולל שיפוץ מקלחת
הצעת מחיר חינם בבית הלקוח
חייגו כעת לפרטים נוספים:
055-970-5879

שיפוץ שירותים

מדוע אנו זקוקים לשיפוץ שירותים? 

מי שגר בדירה מסוימת כבר שנים רבות, מומלץ אחת לתקופה לבצע שיפוץ מאסיבי ולבצע שינויים כמו הוצאת האסלה הקיימת והתקנה של אסלה חדשה. המגמה היא שתהיה זו אסלה נוחה, מודרנית ואסתטית עבור התחושה ההיגיינית בבית. 

מחירון שיפוץ שירותים 

סוג העבודה  עלות בש"ח 
פירוק כל הכלים הסניטריים, הריצוף והחיפוי 4,300
צנרת מים חמים, קרים וקו ביוב – 6 יחידות  9,000
הכנה לאסלה, חיבור קו חדש וניתוק קו ישן  1,500
ריצוף על גבי חול – 7 מ"ר  1,500
חיפוי קירות בהדבקה 28 מ"ר  5,000
רובה אקרילית  1,000
החלפת אמבטיה למקלחון החל מ-3000 ש"ח

 

עבודת ממוצעת של שיפוץ חדר שירותים נעה בין 28,000-11,000 ₪. בהתאם לדרישות הייחודיות של כל לקוח, העלויות הן מעל או מתחת לממוצע זה. 

הזזת מיקום שירותים

בעלי נכסים רבים מעוניינים מעת לעת לבצע שינויים על פי הצרכים שלהם בבית. כמו לדוגמה הצורך בשטח של השירותים כדי להגדיל את אחד החדרים או כדי ליצור מרחב נוח עבור מכונת הכביסה ומייבש הכביסה ואילו השירותים ימוקמו במקום אחר שהוא גם נוח לבני הבית.

לצורך כך יש לבצע באמצעות אנשי אינסטלציה קוים חדשים או יצירת פתחי מים חדשים מתוך הקווים הקיימים כדי ליצור במקום זה נקודת מים ונקודת ביוב. יש לבדוק את ההיתכנות של כל האפשרויות הטכניות הללו לפני השיפוץ כדי לוודא שהדבר אפשרי על פי התוואי של הצנרת.

אחרי שיפוץ שירותים
אחרי שיפוץ שירותים

שיפוץ שירותים קומפלט

שיפוץ שירותים קומפלט כולל בדרך כלל גם התקנה של קווי צנרת ותשתיות חדשות. יש דירות וותיקות שעדיין קיימת בהן צנרת ברזל ישנה אשר עם השנים העלתה חלודה וקורוזיה. לכן יש להוציא את תשתיות החול שכבר אינן אפקטיביות, לשלוף את הצנרת הישנה ולנקות היטב את השטח. רק לאחר שהמקום יבש לחלוטין מניחים תשתיות טריות של חול ושומשום ומעליהן מניחים את קווי הצנרת החדשים אשר עשויים מפלסטיק PVC איכותי.

לאחר שמסיימים להניח את הצנרת ולבטן אותה למניעת תזוזות, אפשר להמשיך בעבודות הנוספות כמו ריצוף והתקנת האסלה החדשה. המגמה היא להתקין אסלה תלויה כיוון שהיא מעניקה מראה אסתטי לחדר השירותים והרבה יותר קל לנקות כך את הריצוף ביום יום.

טרם הדבקת חיפוי הקרמיקה מכין איש המקצוע פתח שירות אשר דרכו אפשר יהיה בעתיד לבצע תיקונים בניאגרה הסמויה כמו החלפת מנגנון, אטם וכו'. 

אחרי שיפוץ חדר שירותים
אחרי שיפוץ חדר שירותים

איפה אנחנו עובדים?

עובדים בכל רחבי הארץ, יחד עם זאת עבור תושבי באר שבע, פתח תקווה, תל אביב, רמת גן וכל האזורים ברחבי הארץ.

שיפוץ שירותים קטנים

אם מדובר בשירותים קטנים כמו שירותי האורחים בקרבת הסלון, רצוי להחליף את האסלה ולקנות אסלה תלויה שיוצרת מרחב גדול ונוחות מקסימלית לכולם. מדביקים גם ריצוף חדש וחיפוי של אריי קרמיקה יפהפיים, כדי ליצור אחידות בנראות של השירותים ושל חדרי האמבטיה בבית.

במה כרוך שיפוץ שירותים

אנשי מקצוע מנוסים אשר מבצעים שיפוץ שירותים מוציאים את כל הכלים הסניטריים הישנים, מרימים את כל המרצפות הישנות וכך הם מבצעים צעד אחר צעד את הפעולות הנדרשות על פי הצורך ועל פי התכנון בכל בית.

הם מתקינים קווי מים וביוב חדשים, אסלה תלויה, ניאגרה סמויה, ברז וכיור מונח. כמו כן הם מבצעים את כל החיבורים הנדרשים כדי שאפשר יהיה להשתמש בשירותים החדשים.

למה דווקא אנחנו?

ישנם המון ספקים שמספקים שיפוץ חדרי שירותים קטנים או גדולים, אבל אנחנו חברת שיפוצים עם ניסיון של מעל עשור בתחום, ואנחנו מספקים לכם תשלום לפי שלבי השיפוץ בנוסף, תוכלו לשלם במגוון אמצעי תשלום כמו כרטיס אשראי, מזומן, ביט, וכמובן תקבלו אחריות על כל העבודה המתבצעת בכתב.

שאלות ותשובות

icon

המחיר ההתחלתי לשיפוץ השירותים הינו החל מ־11,000 ש"ח ומשתנה בהתאם לסוג השיפוץ הנדרש.

תפריט ראשי