לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

שיפוצניקים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

שיפוצניקים מומלצים מוצאים רק דרך המאסטרים

כדי לבצע שינויים פנימיים בבית פרטי או בדירת מגורים, עלינו להיעזר באופציה של שיפוצניקים בעלי ניסיון רב, כדי שהם יבצעו עבודה מקצועית מתחילתו של הפרויקט ועד סופו, ללא אירועים בלתי מתוכננים והוצאת כסף מיותר.

שיפוצניקים מומלצים בפריסה ארצית
היחידים שגובים תשלום על פי שלבים
מעניקים אחריות בכתב על כל עבודה
שיפוצניק זול תמיד יעלה ביוקר – בחרו בניסיון על פני המחיר!

ניתן להזמין גם באופן מיידי
חייגו כעת לפרטים נוספים:
055-970-5879

שיפוצניקים

מיהו שיפוצניק 

שיפוצניק הוא אדם שתחום עיסוקו הוא עבודות שיפוצים שונים. בכל בית שמעוניינים לבצע בו שינוי יש מכלול של סוגי עבודות שונות. שיפוצניק מכיר את כל רבדי העשייה הללו ולכן הוא מעניק ללקוח את מלוא המעטפת. יש מקרים שבהם הוא מבצע את כל המטלות ומקרים אחרים שבהם הוא נעזר בעובדים מיומנים בנושאים ממוקדים כמו אינסטלציה, חשמל וכו'. 

איך לבחור שיפוצניק 

לקוחות רבים נרתעים לעבוד עם שיפוצניקים ולכן הם דוחים לעיתים חודשים או שנים את הפרויקט שעליהם לבצע בבית. בנוסף לכך קרו מקרים בעבר שבהם שיפוצניקים גבו כספים אך לא סיימו את העבודה ולכן כאשר מחליטים לבצע את השיפוץ הנדרש, מבקשים המלצה על שיפוצניק איכותי ומיומן. הדרך הטובה ביותר לקבלת מידע על שיפוצניק מומלץ היא לפנות לחברים או לקרובי משפחה, אשר ביצעו לאחרונה שיפוץ בביתם.

אצלנו במאסטרים התשלום מתבצע תוך שלבי התקדמות העבודה ותו לא.

אם הם היו מרוצים מההתנהלות מול איש השיפוצים כיוון שעמד בכל ההתחייבויות שלו וביצע את העבודה באופן מעולה, תוך שמירה על לוחות הזמנים שנקבעו. נדבך חשוב בהתנהלות עם השיפוצניק הוא שמדובר באדם אמין, שאפשר לסמוך עליו ועל המילה שלו ושהוא גובה סכומי כסף סבירים והוגנים עבור העבודות השונות שהוא מבצע. 

אם חוות הדעת מהמכרים וגם באתרי האינטרנט הן חיוביות, אפשר לקדם איתו את תהליך השיפוץ המתוכנן. 

סוגי עבודות ששיפוצניקים עושים 

סוג עבודה  פירוט
עבודות צבע צביעה כללית של כל קירות הבית תוך שימוש בצבעים המתאימים, בחדרים רטובים ויבשים.
חיפוי קרמיקה  חיפוי קרמיקה במטבח, בשירותים, בחדרי האמבטיה וקירות דקורטיביים עם בריקים.
ריצוף אריחים ריצוף אריחים בכל הבית, ריצוף של אריחים מחוספסים בחדרי האמבטיה ומרפסות.
עבודות גבס בנייה של קירות גבס והנמכת תקרות.
טיח ושפכטל  ביצוע של עבודות טיח ושפכטל בקירות הפנימיים וגם בקירות החיצוניים בבתי מגורים.
שיפוץ דירה ביצוע של שיפוץ מקיף בדירות ע"י שיפוצניקים מקצועיים כולל פיקוח של קבלני שיפוצים

 

עבודות צבע

עבודות צבע מעניקות את המראה היפהפה של כל הבית ולכן השיפוצניקים מעניקים דגש רב לכל נושא עבודות צבע. אם מדובר בחדרים רטובים כמו חדרי האמבטיה, מבצעים בשלב הראשון איטום של כל הקירות וזאת כדי שלא יהיו בהם תופעות של רטיבות שגוררות אחריהן גם עובש ופטריות. לאחר מכן צובעים את הקירות באמצעות צבעים ייעודיים לחדרים הרטובים שמכילים בתוכם גם חומרי איטום. 

בפרויקטים רבים יש ליווי של מעצב פנים ולכן בנושא הצבע, יש הנחיות ברורות לגבי אופן הצביעה של כל חדר. יש דירות שבהן צובעים את כל הבית בצבע לבן, כיוון שהגוון הבהיר יוצר חלל גדול והנראות של הבית היא גדולה יותר מגודלו במציאות.

בחדרי הילדים, מתאימים את הגוון של הצבע לרהיטי הילדים ובנוסף לכך לעיתים יש בקשות לשרטוט צורות הנדסיות ספציפיות בגוון אחר כמו צורות בצבע תכלת על קיר בצבע לבן. טרנד מעניין נוסף הוא צביעה של שלושה קירות בלבד ובקיר הרביעי מדביקים טפט בעל הדפסים מסקרנים בהתאם לתחומי העיסוק של הילד. 

ההיצע של הצבעים הוא רחב מאד והשיפוצניק רוכש תמיד גלונים של צבע בטיב מעולה של היצרנים המובילים בתחום זה.

חיפוי קרמיקה 

אריחי קרמיקה מוסיפים יופי רב הן במטבח והן בחדרי האמבטיה. הלקוחות בוחרים את הדגמים שנראים להם המתאימים ביותר בהתאם לסגנון העיצובי שנבחר לבית זה. את האריחים יש להדביק זה לצד זה באופן מדויק כדי ליצור רצף לאורך ולרוחב. העבודה נעשית באמצעות חומרי מילוט ייעודיים למטרה זו שיחזיקו היטב את האריחים כך שלא ייפלו. 

ריצוף אריחים

ריצוף אריחים הוא אחד מתחומי העבודות של השיפוצניקים שמתבצעים רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים שעוסקים בכך שנים רבות. הרצפים שלנו מפלסים את הבטון המוחלק, כך שהמשטח יהיה ישר לחלוטין. לאחר מכן הם מדביקים אריח אחר אריח בהקפדה ייחודית על אופן ההדבקה שלו כך שיעמוד בתקן של הריצוף. 

בסיום עבודות הריצוף, הרצף דואג שהמרווחים יהיו תקינים ולכן הוא מורח רובה איכותית ביניהם ומוסיף פוגות כדי לשמור על הנראות של עבודה מקצועית זו. 

עבודות גבס

גבס הוא חומר זול יחסית ולכן במיקומים שונים בבית במקום לבנות קיר או מחיצה מלבנים, אפשר לבנות קיר מגבס אשר מושתת על פרופילים ממתכת וצמר סלעים שממוקם בתוכו. בנוסף לכך מבצעים באמצעות קירות גבס הנמכה של תקרות, כדי להסתיר את המזגן, או פריט אחר שמפריע בעיצוב המושלם של הבית.

טיח ושפכטל

טיח ושפכטל הן פעולות מקצועיות שמבצע השיפוצניק כדי להחליק את הקירות ולחפות אותם בשכבה של טיח וזאת לפני הצביעה של קירות הבית. עבודה דומה אך באמצעות חומרים ייעודיים מבצעים בקירות החיצוניים של בתים פרטיים וזאת כדי שהקירות יהיו עמידים בפני כל פגעי מזג האוויר.

למה לבחור בחברת מאסטרים שיפוצים 

כאשר בוחרים בחברת מאסטרים בשיפוצים יודעים שהשיפוצניקים שמבצעים את העבודות השונות הם אנשי מקצוע אמינים, בעלי ידע רב בכל עבודות הבנייה, עם המלצות ולכן הם מבצעים את העבודות השונות על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות 

שאלות ותשובות

icon

שיפוצניק הוא איש שמיומן ומקצועי בעבודות שיפוצים כמו עבודות גבס, בנייה, אינסטלציה, נגרות, חשמל, צביעה, ריצוף וכו'..

icon

כאשר יש לנו מספר דברים פשוטים לשדרג או לתקן בבית כמו ריצוף פגום, צביעת חדרים בבית, שינוי נקודת חשמל ועוד..

icon

המחירים של שירותי שיפוצניק מתומחרים לפי סוג השיפוץ הנדרש. ברוב המקרים, הממוצע הינו החל מ־4,000 ש"ח ועד אין סוף.

תפריט ראשי