לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

עבודות טיח

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

עבודות טיח עם קבלן טייח מומלץ ומקצועי

אחד מהשלבים האחרונים של בניית בית או שיפוץ דירה כלשהו הוא שלב הטיח, לנו בחברת מאסטרים בשיפוצים יש מגוון טייחים מקצועיים עם המלצות שמספקים עבודות בפריסה ארצית כבר למעלה מ-10 שנים, כולל אחריות על העבודה וביצוע בזמן.

טיח חוץ/פנים במחיר משתלם
ניתן להזמין גם מהיום להיום
מגוון טייחים מומלצים שנבחרו בקפידה

היחידים שמספקים אחריות בכתב על העבודה!

להזמנות וייעוץ חינם חייגו:
055-970-5879

עבודות טיח

מהו טייח?

הטיח הוא מלט שמורכב מחומר מליטה עם אגרגט דק המיועד להעניק כיסוי לקירות או לתקרות המבנה אשר נעשה באופן פנימי או חיצוני. הטיח הוא חומר גלם עיקרי בבנייה ומשמש בין השאר, לאיטום ולבידוד, להגנה או כבסיס לפני שכבת שפכטל אמריקאי ואז צבע במבנה אשר יכול להיות גם בעצמו לחומר הגמר הסופי. מי שמבצע את עבודות הטיוח בנכס הוא טייח, אדם שהמקצוע ושהמיומנות שלו היא מריחת הטיח בצורה מדויקת ומושלמת בדרך העבודה הנכונה לכך ובהתאם לשימוש הרצוי.

מחירון עבודות טיח

כיום קיימים סוגים רבים של טיח המיועדים לשימושים שונים של עבודות טיח. המטרה העיקרית היא יישור של קירות מבנה השלד וגם איטום וחיזוק הקירות לפני שלב השליכט, מחיר תיקוני טיח יכול להשתנות בהתאם לסוג המבנה או האם מדובר בטיח חוץ או פנים, מדובר על הערכות מחיר בלבד ומחיר יתקבל רק לאחר בחינה של קבלן טיח.

סוג עבודה / טיח גודל עלות בש"ח 
בדיקה ותיקון ליקויים של טיח דירה 5 חדרים 6,000-2,000 ₪
קילוף טיח  1 מ"ר 100-50 ₪
החלפת טיח ישן בחדש 1 מ"ר   250-150  ₪
ביצוע עבודות פנים עם טיח  1 מ"ר 180-80 ₪
ביצוע עבודות חוץ עם טיח 1 מ"ר 150-80 ₪
חציבה של פתח בקיר 1 מ"ר 90-20 ₪
סגירת דלת עם בלוקים וטיח  1 מ"ר 1,800-900 ₪
תיקון טיח פנימי 1 מ"ר 120-60 ₪
תיקון טיח חיצוני 1 מ"ר 140-80 ₪
תיקוני טיח תקרה 1 מ"ר 150-100 ₪
טיח נגד עובש לחללים רטובים 1 מ"ר 110-75 ₪
שפכטל אמריקאי לקירות גבס 1 מ"ר 95-75 ₪
טיח דקורטיבי (עבודות טיח מיוחדות) קיר 350-200 ₪

סוגי טיח

כיום, הטיח מורכב מתערובת של חומרי גלם המשתנה בהתאם לסוג הטיח, אבל כולם מבוססים על חומר מליטה שמשמש דבק, ואגרגט שמעניק נפח וחוזקה. הטיח הוא חומר גמר בעבודות השיפוץ אשר לעתים משמש בסיס לצבע ובמקרים מסוימים משמש חומר הגמר הסופי.

כשמתעסקים עם עבודת הטיח יש לזכור שיש הבדל בין טיח פנימי לטיח חיצוני, הן מבחינת שיטת העבודה והן מבחינת הרכב חומר הגלם –

טיח פנימי
ביצוע עבודות טיח פנימי
  • טיח פנימי – נועד למעטפת הפנימית במבנה המשמשת לכיסוי קירות וכבסיס לצבע. טיח פנימי הוא בעל לפחות שתי שכבות – הראשונה היא שכבת יישור של טיח שחור וזו השכבה החזקה יותר אשר עליה שמים את שכבת הגמר עם הטיח לבן שהיא השכבה השנייה והעדינה יותר. לאחר ששמים את שתי השכבות משפשפים את הקיר בעזרת ספוג רטוב, עד לקבלת משטח של טיח חלק ואז עושים שפכטל אמריקאי וצביעה.
טיח חיצוני
ביצוע עבודות טיח חיצוני
  • טיח חיצוני – נועד לכיסוי קירות חיצוניים ומטרתו למנוע נזקים בשל מזג-אוויר כמו גשמים או שמש חזקה ולמטרות בידוד אקוסטי ותרמי. טיח חיצוני הוא בעל שלוש שכבות – הראשונה היא שכבת הרבצה אשר מיועדת לאטימת הקיר וכבסיס לשכבה השנייה שהיא שכבת היישור, אשר מיועדת ליישור משטח העבודה. זאת לקראת שכבת הגמר שהיא השכבה השלישית אשר קובעת את הנראות של הטיח בקירות הבית החיצוניים. מבצעים זאת בכמה שיטות עיקריות – טיח אקרילי המסורתי והפופולרי ביותר טיח צבעוני המשלב את הטיח עם צבע מסוים ובכך מוסיף צבע ומראה ייחודי לקירות וטיח גבס ידידותי וזול אשר מתאים למשטחים שצריכים להישאר חלקים ונקיים.

 

למה דווקא עבודות טיח של מאסטרים בשיפוצים

קבלן טיח דואג לביצוע מוקפד ובטיב מעולה של כל קירות המבנה, החיצוניים והפנימיים והוא אחראי לכל תהליך עבודת הטיח בפרויקט הבנייה או השיפוץ. 

מאסטרים בשיפוצים עובדים עם קבלני טיח וטייחים איכותיים שהם מיומנים בתחומם, יש להם רזומה עשיר וידע רב בעבודה עם מגוון חומרי הגלם הדרושים לעבודות טיוח והם מכירים את כל טכניקות העבודה אתו. תהיו בטוחים שעם אנשי המקצוע המומלצים שלנו, העבודה תצא מדויקת ומקצועית והתוצאות יהיו מושלמות.

שאלות ותשובות

icon

נהוג לבחור טייח על פי ניסיון והמלצות, דבר אשר בדרך כלל יאפשר לכם לקבל עבודה מקצועית יותר

icon

המחיר עבור טיח פנים לבית 200 מ"ר נע בין 80-150 ש"ח למ"ר או 80-140 ש"ח עבור טיח חיצוני

icon

המחיר מהשתנה בהתאם לסוג הטיח ולזמן העבודה, בדרך כלל בין 80-150 ש"ח למ"ר חוץ/פנים

תפריט ראשי