לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

קבלן הריסות

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

קבלן הריסות של חברת מאסטרים בשיפוצים

חברת מאסטרים בשיפוצים היא חברה המתמחה בשירותי שיפוצים, שירותי קבלנות, ובנייה מאפס. החברה, מספקת את שירותיה בפריסה ארצית ומתמחה בעיקר בענף השיפוצים והבנייה. לנו, יש את הניסיון, הכלים, והכישורים, לפעול בכל פרויקט, גדול או קטן כאחד. בחברתנו, נמצאים כל סוגי הקבלנים ואנשי המפתח. בין השירותים הנפוצים שלנו: שיפוץ דירה, עבודות גבס וריצוף, שיפוץ מטבחים וצביעה, בנייה קלה, ועוד הרבה.

מהו קבלן הריסות – מה זה בעצם אומר?

כפי שהשם מרמז, קבלן הריסות, הינו קבלן בענף "הבנייה" או השיפוצים אשר מתמחה בהריסה, הובלה, ופינוי. לדוגמא: פינוי פסולת מורכבת, הריסת מבנים ומקומות נטושים, ועבודות חפירה לשטחים מורכבים. ברוב המקרים, קבלן הריסות מבנים, מועסק בפרויקטים גדולים ותחת ניהולו ואחריותו של קבלן מפתח.

העבודה מתבצעת במספר דרכים: הראשונה, הריסת מבנים על ידי שימוש בניסור מבנים באמצעות מכשור מתאים. לרוב, זה מתאים עבור הרס של חלקים מסוימים במבנה. השנייה, הריסת מבנים על ידי פיצוץ "מבוקר" שנבדק מראש. השלישית, הריסת מבנים על ידי ציוד כבד ומכני (צמ"ה). 

בפרויקטים שלכם, תזדקקו לקבלן ההריסות מכמה סיבות: שינוי בתוכניות הבנייה, לצרכי שימור מבנים, הריסה בשטחים עירוניים לצרכי תשתית חדשה ומורכבת, בעקבות הוראה משפטית וצו הריסה, וכן סיבות נוספות ואחרות. העבודה מתבצעת בהתאם לתוכניות ההריסה, הבנייה המחודשת, ובהתאם להוראתם של המפקח, קבלן המפתח, ושותפיו. בקצרה, קבלן הריסות הינו קבלן אשר מתמחה בפירוק והריסת מבנים.

כמה עולה להזמין קבלן הריסת מבנים?

המחירים לשירותיו של קבלן הריסת מבנים מתומחרת לפי מ"ר, סוג המבנה וחומריו, וכמות הפסולת. בהצעת המחיר הסופית, קבלן הריסות יספק את שירותיו הכוללים הריסת המבנה ופינוי הפסולת לאתרים המקובלים. המחירים לשירות זה, על פי הערכה משוערת, הינם החל מ־250 ₪ למ"ר בלבד. אם קיימת מורכבות מסוימת באתר, ייתכנו שינויים במחירים המשוערים. לפניכם טבלה עם מחירון להזמנת קבלן הריסות מבנים:

סוג השירות מחיר משוער
כמה עולה להזמין קבלן הריסת מבנים עד למקום החל מ־250 ₪ למ"ר
מהם המחירים של קבלן הריסות בטון החל מ־270 ₪ למ"ר
מהם התעריפים של שירות פירוק והריסת מבנים החל מ־300 ₪ למ"ר
מה המחיר של הריסת מבנה קיים או חלק ממנו החל מ־250 ₪ למ"ר
מה המחיר של הריסת מבנים בניסור או חיתוך בטון החל מ־200 ₪ למ"ר


*המחירים משוערים בלבד וצפויים להשתנות בעתיד, המחירים כוללים את פינוי פסולת המבנה.

מה תפקידו של קבלן הריסות מבנים – כדאי לדעת

כפי שכבר אמרנו, קבלן הריסת מבנים, מתמחה בהריסת מבנים, חלקיים או מלאים, ובפינוי חלקי הפסולת. תפקידו העיקרי היא הריסת מבנים, השמדה מלאה, או הריסת חלק מהמבנה באמצעות ניסור בבטון או במכשור כבד או אחר. כמו כן, האחריות על הקבלן היא בפינוי הפסולת של המבנה לאתרים המורשים.

כדאי לדעת: לפני תחילת העבודה, הריסת המבנה, יש לבצע "פינוי" מלא של תכולת המבנה וניתוק של תשתיות החשמל, התקשורת, ותשתיות נוספות אשר טמונות במבנה. מלבד זאת, למען ביטחון האחרים, מומלץ להוסיף "גדר" הפרדה לאורך כל השטח אשר מיועד להריסה. 

ובנוסף, בהתאם לחוק, כדאי למנות מפקח או מהנדס מוסמך אשר יתלווה לתהליכי הריסת המבנים. בחירתו של קבלן הריסות מבנים צריכה להיעשות בחוכמה רבה, על ידי בדיקות מסוימות, ולא בצורה אקראית. 

תחילה, יש לוודא שקבלן ההריסות מוכר ביחידה לרישום קבלנים ושהוא אכן מחזיק ברישיון בתוקף. שנית, בחרו בקבלן הריסות מומלץ על ידי קריאת חוות הדעת והביקורות החיוביות. שלישית, יש לערוך סקרי שוק, השוואת מחירים, בדיקה אישית של הקבלן ופרטיו, ובדיקת שנות הניסיון בתחומו. וממש בצורה הזאת, תוכלו לבחור את קבלן ההריסות הטוב ביותר, בצורה הכי נכונה. שימו לב: המלצה אישית, תמיד תהיה עדיפה יותר.

לסיכום, חברת מאסטרים בשיפוצים מעניקה שירותי קבלנות בענף "הבניה והשיפוצים", וכן, מספקת עבודות מורכבות, וביניהם, הריסת מבנים ופינוי הפסולת. זקוקים לשירותיו של קבלן הריסות? הגעתם למקום הנכון. לפרטים נוספים, קבלת הצעת מחיר, או בירורים אחרים, חייגו עוד היום –  055-970-5879

תפריט ראשי