לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

055-970-5879

הצעת מחיר חינם

קבלן מפתח

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

יאיר מלול
קרא עוד
הבחירה במאסטרים בשיפוצים הייתה מאוד פשוטה עבורי, מעבר להמלצות שקיבלתי מאנשים שכבר קיבלו שירות מהם, נפגשתי עם שון והרגשתי בשיחה שהוא הבחור המתאים לשיפוץ האמבטיה שלנו
גל וקנין
קרא עוד
חיפשתי בגוגל קבלן שיפוצים רשום, הגעתי לשון מחברת מאסטרים בשיפוצים, הוא הגיע לתת הצעת מחיר והסביר שהכל נמצא תחת אחריות בכתב והתשלום מתבצע בשלבים, זה הדבר שהכי הרגיע אותי אחרי שראיתי המון פרקים של יצאת צדיק פחדתי שיעקצו אותי, יצאתי מאוד מרוצה, תודה רבה!
שמחה לוי
קרא עוד
קיבלתי המלצה מחברה טובה ששון שיפץ אצלה את הבית, הוא היה פשוט מדהים, נתן שירות מכל הלב והסביר את כל שלבי השיפוץ והרגשתי ממש בטוחה איתו, תודה רבה שון.
הקודם
הבא

חדש באתר

קבלן מפתח מומלץ

חברת "מאסטרים בשיפוצים" מתמחה בשירותי קבלנות, שיפוצים, ובנייה עם ניסיון של 20 שנה בתחום. החברה פועלת בפריסה ארצית בכל רחבי הארץ עם צוות מוכשר של מהנדסים, קבלנים, ופועלים. בדף מחירון תוכלו למצוא את כל המחירים לצרכן עבור כל סוגי העבודות שאותם אנחנו מבצעים. אז למה לבחור דווקא בנו? הנה מספר יתרונות: חוזה שיפוצים בכתב, 10 שנות אחריות, מחירים אטרקטיביים, והצעת מחיר בחינם.

להצעת מחיר
וייעוץ ראשוני ללא תשלום
חייגו כעת:
055-970-5879

מהו קבלן מפתח – מה זה אומר?

קבלן מפתח הינו הקבלן שאיתו אנחנו מתחילים את העבודה, את שלבי הפרויקט. הוא דואג להכל מהכל, מתחילת הפרויקט ועד סיומו. העיסוק העיקרי של קבלן מפתח הינו בענף השיפוצים והבנייה. שירותיו של קבלן מפתח נמצאים בפרויקטים כמו: בנייה קלה, עבודות שיפוצים, הקמת מבנים, בנייה מסורתית, ועוד. 

במסגרת הפרויקט, קבלן המפתח, דואג לסגור את כל הקצוות הפתוחים, מגייס את הקבלנים ואנשי המקצוע הנדרשים, ואחראי לגבי כל שלבי הפרויקט, השלבים הניהוליים, ועד לגמר וסיום הפרויקט עצמו. 

מלבד זאת, קבלן המפתח אחראי להגשת תוכניות העבודה מהאדריכל אל הוועדה המקומית. וכן, אחראי גם על היתרי הבנייה, ושאר האתגרים שניצבים בפרויקט עצמו. במילים אחרות: את קבלן המפתח תפגשו בתחילת הפרויקט, והוא ייקח על עצמו את "הנטל" החשוב ביותר: האחריות עד לסיום הפרויקט במלואו.

מה תפקידו של קבלן מפתח – מהו בעצם עושה?

במילה אחת, תפקידו של קבלן מפתח, היא לסיים את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. תפקידו העיקרי, היא לגייס את "אנשי המפתח" הנדרשים להשלמת הפרויקט. לדוגמא: קבלני בנייה, קבלני שלד, בודק קרקעות, אינסטלטורים ובעלי מקצוע נדרשים, אדריכלים ומהנדסים, קונסטרוקטורים, קבלני גמר, וקבלני משנה. מלבד זאת, תפקידו הנוסף, הוא לדאוג לתהליכי התכנון והניהול עד לקבלת אישור האכלוס הסופי וקבלת המפתח.

לפניכם מספר שלבים עיקריים שבהם קבלן המפתח פועל:

  1. הכנת השטח לביצוע העבודה – בשלב הראשוני, קבלן המפתח, אחראי על הכנת שטח הבנייה. בשלב זה, מגייס הקבלן מפתח את קבלן העפר, להכנת השטח וביצוע עבודות העפר הנדרשות.
  2. ביצוע עבודת השלד (הבסיס של המבנה) – בשלב השני, קבלן המפתח, אחראי לגייס את קבלן השלד, ולפי תוכניות העבודה המפורטות, מתחילים במלאכה. כעת, מתחילים לקבל את הכיוון, והצורה של המבנה. החל מבניית הקירות, התקרות, המדרגות, הגג, החלונות והדלתות, ועוד.
  3. עבודת הטיח למבנה הפנימי – בשלב זה, קבלן המפתח אחראי להזמין את החומרים להכנת הטיח הנדרש, להזמין את קבלן הטיח, ולהכין את העבודה לביצוע עבודת הטיח המקצועית. עבודה זו, קריטית להמשך הפרויקט. לפני התחלת עבודת הטיח, הקבלן אחראי על בדיקה ויישום של נקודות החשמל, השקעים, הכנות חשמל נדרשות, פתחי החלונות והברזים, הדלתות, ועוד הרבה.
  4. הכנות מוקדמות וריצוף – לפני ביצוע תהליכי הריצוף ויישומם, על הקבלן לבצע בדיקה של החלל הריצפי, לוודא שהצנרת ותשתיות המיזוג מותקנות לפי תוכניות העבודה, ורק אז להתחיל את מלאכת הריצוף. בשלב זה, קבלן המפתח אחראי להזמין את המרצפות בהתאם לדרישות הלקוח, ויישום העבודה מול מהנדס הבניין, האדריכל, ומפקח הבניה הראשי.
  5. תהליכים נוספים בפרויקט – ישנם תהליכים נוספים אשר מצויים באחריותו הבלעדית של קבלן המפתח. לדוגמא: ביצוע עבודות איטום, עבודות צבע על ידי קבלן צבע, ביצוע עבודות גבס במידת הנדרש באמצעות גיוס קבלן גבס, ביצוע תהליכי המסירה ושליחת בקשה לטופס 4.

 

אלה הם חמשת השלבים העיקריים והחיוניים שעליהם אחראי קבלן המפתח, באופן ישיר או חלקי. העבודה מתבצעת בצמוד אל האדריכל, מפקח הבניה, ומהנדס הבניין. קבלן המפתח איתכם מא' ועד ת' עד לשלב הסופי של האכלוס ומסירת המפתח ללקוח. בשל תהליכים אלו, כדאי לבחור בקבלן מפתח איכותי ואמין.

למה חשוב לבחור בקבלן מפתח מקצועי עם המלצות?

זוהי אחת השאלות הנפוצות ביותר בענף זה: למה חשוב לבחור בקבלן מפתח עם המלצות? קבלן מפתח עם המלצות יספק לנו עבודה איכותית יותר, בטוחה ואמינה, לפי הסטנדרטים המודרניים, וימנע מאיתנו הרבה בזבוזי כסף, זמן מיותר, וכשלים ולקויות בזמן הפרויקט. איכות הפרויקט נתונה בבחירת קבלן המפתח.

המלצות אינטרנטיות או אישיות, יספקו לנו שקט נפשי וביטחון רב, אמינות בזמן הצעת המחיר, שירות אישי ומקצועי, וכמובן, טיב איכות העבודה והשירות. בחוות הדעת וההמלצות השונות, תמצאו הרבה "בשר" וחומר אודות קבלן המפתח שתבחרו. בחירה אקראית ללא בדיקת המלצות, תוביל לבחירה שגויה ולכישלון קרוב.

בחרו את קבלן המפתח בצורה מדויקת, אחראית, וחכמה. קריאת המלצות וחוות דעת, או קבלת המלצה אישית, תהיה הבחירה הטובה ביותר לבחון את קבלן המפתח. חברת מאסטרים בשיפוצים מחזיקה בצוותה המקצועית קבלני מפתח אשר יסייעו לכם מתחילת הפרויקט ועד סופו. לפרטים חייגו – 055-970-5879

תפריט ראשי